سیاستگذاری‌ها بر مبنای این است که مردم کمتر با فرهنگ سروکار داشته باشند

احساس و دریافت من این است که ماجرا با قبلا که می‌گفتیم بهای کافی به فرهنگ داده نمی‌شد، کاملا فرق کرده است. الان ضدیت با ...

ماجرای شفا گرفتن مرحوم عباس صالحی؛ دعاخوان خوش صدا + صوت

مردم ایران بارها دعاها و زیارات مختلفی را با صدای مرحوم حاج عباس صالحی از صداو سیما شنیده‌اند، صدای ماندگاری که خلوصی ...

از خوانندگی در زمان شاه تا مناجات خوانی در حرم امام رضا(ع)

محسن حسن زاده: صدا و توجهات قلبی مداحان، حال و هوا و روح دیگری دارد؛ اگر مناجات‌خوان با شعر مناجات ارتباط برقرار کند یقیناً ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷    ساعت ۰۹:۳۵
وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان
وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان
این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می گردد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32816
دعبل: حسینی مجد دبیر اجرایی هیئت جامعه مداحان به خبرنگار دعبل گفت:امسال بهتر از سال پیش با وحدت هیئت های جامعه مداحان شرق تهران میزبان عاشقان شب زنده دار هستیم.
دبیر اجرایی هیئت جامعه مداحان در ادامه عنوان کرد: هیئت جامعه مداحان متشکل از 4 هیئت شنبه ای ها تا سه شنبه ای‌ها به زعامت آقایان فیاض، هاشمی، امید بخدا و موسوی از ساعت 23 و 30 دقیقه الی 3 بامداد سحرهای ماه مبارک رمضان، میزبان شاعران، مداحان و ستایشگران آستان اهل بیت (علیهم السلام) است.
وی افزود: امسال با هدف ارائه محتوای مطلوب هر شب در آغاز برنامه یک جزء تلاوت قرآن توسط اساتید ممتاز و برجسته تلاوت می شود و در ادامه از فیض منبر سخنرانان ارجمند حجج اسلام آقایان ادیب یزدی، فقیهی، کرمی و ترکاشوند و نیز مداحی ذاکران و شاعران بهره مند می شویم.
حسینی مجد درادامه بیان کرد: این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می گردد.